Paneelgordijnen van vilt
Ongekende mogelijkheden in design met vilten paneelgordijnen
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
De Paradiso paneelgordijnen zijn zeer geschikt om reflectie op de ramen te verzachten. Bovendien hebben de paneelgordijnen als voordeel dat ze naar behoefte open of dicht geschoven kunnen worden.
De paneelgordijnen zijn ook uitstekend geschikt om grote ruimtes af te bakenen, ze hoeven dus niet altijd voor een raam te hangen maar komen ook uitstekend tot hun recht midden in een ruimte.
De paneelgordijnen worden gemaakt van Paradiso vilt en hebben een dikte van 5 mm. Kijk bij onze collectie Paradiso vilt voor de mogelijke kleuren of download de stalenkaart van het vilt. De standaard breedte van een paneelgordijn bedraagt 700-850 mm, maar afwijkende breedtes zijn mogelijk. Qua kleur zijn de mogelijkheden talrijk: een kleurverloop of kleuren mixen? Kijk bij onze collectie Paradiso vilt (3 mm) voor de mogelijke kleuren of download de kleurenkaart. - See more at: http://akoestiekbycvousplait.com/lamellen-van-vilt#sthash.siNMV7yO.dpuf
We zijn sterk in maatwerk en dat geldt zeker voor deze vilten paneelgordijnen. Er zijn diverse standaard 'cut-outs' leverbaar, maar maatwerk patronen vinden wij een mooie uitdaging. Bijvoorbeeld in de vorm van een logo of fantasievorm. Of waarom niet zelf een patroon ontwerpen? Natuurlijk is het ook mogelijk om de panelen zonder cut-out te bestellen, dus als een volvlak vilten paneel.
De paneelgordijnen kunnen los of compleet met een 2-sporen rail (of meer) geleverd worden waardoor de vilten panelen achter elkaar kunnen schuiven.
De minimale afname is altijd 2 stuks per kleur (5 mm).
De volgende cut-outs zijn standaard leverbaar en worden op maat aangepast aan de gevraagde lengte.
|
||
![]() |
||
Model DROP (type a-b-c) | Model BIRD (type a-b-c) | |
![]() |
![]() |
|
Model BITS & BYTES (type a-b-c) | Model LEAVES (type a-b-c) | |
![]() |
![]() |
|
Model LONG DOT (type a-b-c) | Model BASIC |